Skoč na obsah Skoč na menu

Naše služby

Prenájom stavebných buniek

V rámci tejto sekcie by sme Vám radi predstavili našu ponuku stavebných buniek. Ceny prenájmu nájdete v sekcii Cenník alebo nás kontaktujte so žiadosťou o vypracovanie cenovej ponuky prostredníctvom nášho kontaktného formuláru.

 

 

Technické parametre:

1.pngKancelárska stavebná bunka:

Jedná so stavebnú bunku o rozmeroch 2,50 x 6,10 m, pričom táto bunka slúži najmä na zabezpečenie kancelárskych priestorov na stavenisku. Každá kancelárska stavebná bunka je konštruovaná tak, že na protiľahlých kratších stranách sú umiestnené okno a dvere, aby ich bolo možné umiestniť vedľa seba. Na želanie vieme vybaviť stavebnú bunku kancelárskym nábytkom.

kancelarske01new.jpgkancelarske02new.jpgkancelarske03new.jpgkancelarske04new.jpgkancelarske05new.jpgkancelarske06new.jpg

 

2.pngSkladová stavebná bunka:

Jedná sa plechovú nezateplenú stavebnú bunku o rozmeroch 2,50 x 6,10 m, pričom táto bunka slúži primárne na umiestnenie a uschovanie materiálu, resp. drobných stavebných strojov.

skladove01new.jpgskladove02new.jpgskladove03new.jpg

 

3.png

Sociálna stavebná bunka:

Jedná sa stavebnú bunku o rozmeroch 2,50 x 6,10 m, ktorá je vybavená umývadlom, sprchami, toaletami a pisoármi. V bunke je tiež umiestnený elektrický bojler, ktorý zabezpečuje ohrev teplej vody.

socialne01new.jpgsocialne02new.jpgsocialne03new.jpg